لینک های مرتبط

برخي سايتهاي مرتبط با صنعت باتری

1-WWW.sababattery.ir  سايت فوق متعلق به يكي از بزرگترین واحد های تولید کننده باتری در خاورمیانه است.در این سایت با انواع تولیدات این شرکت در زمینه باتریهای سرب اسیدی و باتریهای سیلد و روشهای شارژ و دشارژ و انبارش آنها آشنا خواهید شد.

2-WWW.uscar.org اين سايت متعلق به يكي از بزرگترین اتحادیه های تولید کننده خودرو در جهان است که در سال 1992 تاسیس شده است. مجموعه ای از اطلاعات مربوط به پیشرفت در تولید خودروهای برقی و هیبریدی را میتوانید در این سایت بیابید.در این سایت امکان ارتباط با دیگر تولید کنندگان بزرگ خودرو در جهان نیز برای شما فراهم شده است.

3-WWW.eurobat.org  اين سايت متعلق به بزرگترین اتحادیه تولید گان باتری در اروپا است این اتحادیه 37 عضو دائم دارد که عهده دار تولید 85 % از كل توليدات باتری در اروپا هستند .در این سایت میتوانید با آخرین دستاوردهای صنعت باتری در اروپا آشنا شوید. این سایت میتواند پل ارتباطی خوبی میان شما و تولید کنندگان عمده باتری در اتحادیه اروپا باشد. همچنین شما میتوانید اطلاعات کاملی در زمینه تکنولوژی ساخت; شارژ; دشارژ و نگهداری و کاربرد باتریهای مختلف را در این سایت بیابید.

4-WWW.canadus.com اين سايت متعلق است به یکی از بزرگترین واحدهای طراحی; تحقيق ; توسعه و تولید در زمینه باتریهای سرب اسیدی; در این مجموعه همه انواع باتریهای سرب اسیدی برای خودروهای سبک و سنگین ; تجهیزات نظامی ; تجهیزات دریایی تولید و ساخته میشود.

5-WWW.gnb.com  يكي از مهمترين عواملی که باعث طولانی شدن عمر باتریها میشود; درست شارژ و دشارژ شدن آنهاست .روشهای شارژ و دشارژ باتری و تجهیزات مرتبط به آن یکی از عمده عواملی است که بر عملکرد باتری تاثیر گذار است. در این سایت میتوانید با این تجهیزات و روشها برای عملکرد بهتر باتری آشنا شوید.

6-WWW.soneil.com  اين شركت يكي از بزرگترین واحدهای تحقیقاتی و تولیدی در زمینه تولید انواع شارژ برای همه انواع باتریها است. جدیدترین روشهای شارژ و دشارژ باتری و تکنولوژی بکار رفته در این شارژها از نکات قابل توجه این سایت است. این شرکت همچنین تولید کننده کلیه قطعات برقی خودرو است.در سایت فوق تکنولوژی و توانایی تولید این قطعات به معرض نمایش گذاشته شده است.

7-WWW.otherpower.com اين سايت يكي از بهترين راهنما ها در صنعت باتری است.شما میتوانید کامل ترین اطلاعات در زمینه تکنولوژی ساخت ; شارژ; دشارژ و نگهداری و کاربردهای مختلف را در آن بیابید همچنین تاریخچه باتری ; آینده باتری و پیل سوختی و جدیدترین دستاوردهای صنعت باتری را میتوان در سایت فوق یافت.  

8-WWW.batterybes.com دنیای ساخت و تکنولوژی باتری دستخوش تغییرات شگرفی است .در سایت فوق به موضوع بهبود عملکرد باتری پرداخته شده است . همچنین در این سایت به مهمترین دلایل نقص در تولید و نگهداری باتری و روشهای رفع این عیوب توجه شده است.

9-energy.sourceguides.com اين سايت راهنماي خوبي براي كساني است كه به دنبال گونه های دیگر انرژی و روشهای تبدیل آن هستند .همچنین شما میتوانید جدیدترین یافته ها و اطلاعات مربوط به تکنولوژی ساخت سیستم های ذخیره انرژی خورشیدی و بادی را در این سایت بیابید.

سایر سایتهای مفید:

 شرکت خودروسازی سایپا 
 شرکت ایران خودرو 
شرکت ایران خودرو دیزل
شرکت ساپکو
آمار تولید جهانی خودرو
بورس فلزات لندن (LME)
 صندوق ضمانت صادرات ایران 
سایت نمایشگاه های بین المللی ایران 
 بورس اوراق بهادار تهران 
کارخانجات سیمان ایران
آخرین اخبار ومقالات صنعت سیمان در جهان
سایت فولاد ایران
باشگاه فرهنگی ورزشی صباباتری
مجله صنعت باتری